Designová dámská kabelka z filcu

Prodám novou moderní dámskou kabelku vyrobenou z materiálu filc. Vnější i vnitřní část kabelky je vyrobena ze 100% filce, popruhy jsou vyrobeny ze 100% Polyesteru. Tloušťka filce je 0,5 cm. Celkový rozměr kabelky je  22 cm x 17 cm . V nabídce na vlnenezbozi. V případě zájmu mi prosím volejte jen na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 05.08.2019, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Kabelka Prodej | E-mail: ovce-kozesina(at)seznam.cz | Tel.: 608033178 | Lokalita: Jihomoravský kraj | Cena: 520,- Kč

Nabídka Celá Česká republika Prívesky z bieleho zlata KORAI
Nabídka Celá Česká republika Zlaté náhrdelníky a súpravy KORAI
Nabídka Celá Česká republika Zlaté náušnice KORAI
Nabídka Jihomoravský Moderní dámská filcová kabelka 520
Nabídka Královéhradecký Kožený náramek na ruku 559
Nabídka Královéhradecký Křížek se zirkony stříbrný 479
Nabídka Královéhradecký Dámský zlacený ocelový náramek 359
Nabídka Královéhradecký Moderní náramek na ruku kůže 559
Nabídka Královéhradecký Náramek na ruku z kůže 559
Nabídka Královéhradecký Dámský zlacený náramek 359
Nabídka Královéhradecký Mechanické kapesní hodinky 1099
Nabídka Hradec Králové Reflexní pásky samonavíjecí 30x3 cm 15
Nabídka Hradec Králové LED svítící pásek na ruku 70
Nabídka Hradec Králové Reflexní výstražná vesta LEX 199
Nabídka Hradec Králové Výstražná vesta pro motorkáře a cyklisty 165