Kabelka dámská filcová šedá velká

 Nabízím novou, nenošenou velkou dámskou filcovou kabelku. Rozměry kabelky šířka 35 cm x výška 38 cm. Udávaná nosnost je 6kg. Originální a praktický doplněk.  V nabídce na vlnenezbozi. V případě zájmu mi prosím volejte jen na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 30.01.2020, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Kabelka Prodej | E-mail: ovce-kozesina(at)seznam.cz | Tel.: 608033178 | Lokalita: Jihomoravský kraj | Cena: 420,- Kč

Nabídka Celá Česká republika Náhrdelníky a súpravy z bieleho zlata od KORAI
Nabídka Jihomoravský Filcová kabelka s ornamentem 520
Nabídka Královéhradecký Partnerský přívěsek srdce 299
Nabídka Královéhradecký Náramek na ruku 559
Nabídka Královéhradecký Doplněk na obojek okrasná známka 200
Nabídka Královéhradecký Zlacený náramek ocel dámský 359
Nabídka Královéhradecký Přívěsek půlené srdce 299
Nabídka Královéhradecký Designová známka pro psa 200
Nabídka Královéhradecký Dámský náramek zlacený 359
Nabídka Královéhradecký Dámský módní náramek 359