Náhrdelníky a súpravy z bieleho zlata od KORAI

Náhrdelníky a súpravy z bieleho zlata (náhrdelník z bieleho zlata + náramok z bieleho zlata) v internetovom zlatníctve KORAI. Ponúkame skutočne širokú škálu náhrdelníkov z bieleho zlata, zo žltého zlata, ale aj náhrdelníky vyrobené kombináciou žltého a bieleho zlata. Jednoduchý náhrdelník zo žltého zlata, kombinovaný zlatý náhrdelník moderného tvaru, žlto - biely zlatý náhrdelník s obľúbeným gréckym vzorom, zlatý náhrdelník vykladaný zirkónmi - toto všetko je len zlomok toho, čo ponúkame v našom internetovom obchode KORAI. Navštívte e - shop KORAI a zaručene si vyberiete. Internetové zlatníctvo KORAI. E - shop KORAI. E - shop KORAI Vaše internetové zlatníctvo ponúka zlato. Internetové zlatníctvo KORAI. Online šperky KORAI, zlato, zlaté šperky. Online zlatníctvo KORAI. E - shop KORAI šperky.

Inzerce z 27.02.2020, Nabídka.

Korai šperky | E-mail: info(at)korai.sk | Tel.: 00421908233999 | Lokalita: Celá Česká republika | Cena: v textu

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Jihomoravský Filcová kabelka s ornamentem 520
Nabídka Královéhradecký Partnerský přívěsek srdce 299
Nabídka Královéhradecký Náramek na ruku 559
Nabídka Královéhradecký Doplněk na obojek okrasná známka 200
Nabídka Královéhradecký Zlacený náramek ocel dámský 359
Nabídka Královéhradecký Přívěsek půlené srdce 299
Nabídka Královéhradecký Designová známka pro psa 200
Nabídka Královéhradecký Dámský náramek zlacený 359
Nabídka Královéhradecký Dámský módní náramek 359