Přívěsek na obojek pro psa nebo kočku

Prodávám designový přívěsek na obojek pro psa nebo kočičku ve tvaru srdce zdobeno kamínky.  Vyrobeno z nerezové chirurgické oceli vysoké jakosti s označením 316L. Po domluvě zajistím i rytí do přívěsku. V nabídce na sperky-marre. V případě zájmu o koupi nebo dotazů mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 04.02.2020, Nabídka. Inzerát již není aktivní

Šperky Prodej | E-mail: prodej-sperkyy(at)seznam.cz | Tel.: 604307992 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 200,- Kč

Nabídka Celá Česká republika Náhrdelníky a súpravy z bieleho zlata od KORAI
Nabídka Jihomoravský Filcová kabelka s ornamentem 520
Nabídka Královéhradecký Partnerský přívěsek srdce 299
Nabídka Královéhradecký Náramek na ruku 559
Nabídka Královéhradecký Doplněk na obojek okrasná známka 200
Nabídka Královéhradecký Zlacený náramek ocel dámský 359
Nabídka Královéhradecký Přívěsek půlené srdce 299
Nabídka Královéhradecký Designová známka pro psa 200
Nabídka Královéhradecký Dámský náramek zlacený 359
Nabídka Královéhradecký Dámský módní náramek 359