Prstýnek na nohu stříbro

Nabízím zcela nový a nikdy nenošený designový prstýnek na nohu ve tvaru vlnky. Hmotnost 1,23g. Prstýnek je zdobený kubickými zirkony špičkové kvality.  V nabídce na sperkymarre! V případě zájmu o koupi mi volejte na uvedené telefonní číslo.

Inzerce z 21.05.2020, Nabídka.

Šperky Prodej | E-mail: prodej-sperkyy(at)seznam.cz | Tel.: 604307992 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 449,- Kč

Kontaktovat inzerenta:
Váš e-mail:
Text odpovědi:
 Opište prosím číslo z obrázku: overovaci obrazek

Nabídka Celá Česká republika Zlaté retiazky od KORAI
Nabídka Jihomoravský Módní dámská filcová kabelka 520
Nabídka Královéhradecký Psí známka s kameny 200
Nabídka Královéhradecký Zlacený náramek chirurgická ocel 359
Nabídka Královéhradecký Stříbrný přívěsek s řetízkem spojená srdce 799
Nabídka Královéhradecký Přívěsek na obojek pro psa 200
Nabídka Královéhradecký Přívěsek pro psa na obojek 200
Nabídka Královéhradecký Šperkovnice z černé koženky 899
Nabídka Královéhradecký Přívěsek ze stříbra s řetízkem spojená srdce 799
Nabídka Královéhradecký Stříbrný prstýnek na nohu vlnky 449
Nabídka Královéhradecký Přívěsek se zirkonem pro psa nebo kočku 200
Nabídka Jihlava Rychlé a bezpečné karanténní půjčky zdarma 56000000